Švýcarsko, 1. tøetina 20. století, dvouplášťové pánské kapesní hodinky, zlaté 14 K pouzdro, signované International Watch Co. Schaffhausen, èíslo 516859, bílý emailový èíselník, signovaný, stroj v chodu, znaèený IWC, èíslo 490657, +31457, mikroregulace, šroubované šatony, prùmìr 51 mm, šíøka 12 mm, celková váha 82 g, etue znaèená Carl Morawetz, K. u. K. Hof-Uhrmacher Wien

Písemný limit

Zlaté kapesní hodinky International Watch Co. Schaffhausen