Švýcarsko, pøelom 19. a 20. století, tøíplášťové masivní panské kapesní hodinky, zlaté 14 K pouzdro, signované International Watch Co. Schaffhausen, èíslo 424390, bílý emailový èíselník, signovaný, stroj v chodu, znaèený IWC, èíslo 398910, mikroregulace, šroubované šatony, prùmìr 53 mm, šíøka 13 mm, celková váha 105 g, dobová etue, znaèená Bohuslav Záruba Holešov

Písemný limit

Zlaté kapesní hodinky International Watch Co. Schaffhausen