Švýcarsko, počátek 20. století, tříplášťové kapesní hodinky, zlaté 14 K pouzdro, signované Omega, Grand Prix Paris 1900, číslo 44553798, bílý emailový číselník, signovaný Omega, stroj v chodu, mikroregulace, šroubované šatony, průměr 51 mm, šířka 12 mm, celková váha 90 g

Písemný limit

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega

Zlaté kapesní hodinky Omega