Švýcarsko, pøelom 19. a 20. století, pánské dvouplášťové kapesní hodinky, zlaté 18 K pouzdro, bílý emailový èíselník, signovaný Patek Philippe & Cie Geneve, No 153369, 261721, mùstkovì dìlený stroj, signovaný Patek Philippe & Cie Geneve, No 153369, prùmìr 51 mm, šíøe 13 mm, celková váha 103 g

Písemný limit

Zlaté kapesní hodinky Patek Philippe