1. polovina 19. století, pánské kapesní hodinky s automatem a 4/4 bitím, zlaté 18 K pouzdro, èíslo 7534322, vnitøní plášť – zlacený obecný kov, stroj v chodu, špindlový krok, automat - zvoníci, emailový èíselník, prùmìr 54 mm, šíøka 20 mm, celková váha 121 g

Písemný limit

Zlaté kapesní hodinky s automatem a bitím