Švýcarsko, Ženeva, pøelom 19. a 20. století, tøíplášťové masivní pánské kapesní hodinky, zlaté 18 K pouzdro, signované Vacheron & Constantin Geneve, vyrobeno pro Karla Engstranda, monogram EK, èíslo pláštì 233072, bílý emailový èíselník, signovaný, stroj v chodu, mùstkovì dìlený, signovaný Vacheron & Constantin Geneve, èíslo 371091, prùmìr 51 mm, šíøka 11 mm, celková váha 101 g, originální znaèená etue

Písemný limit

Zlaté kapesní hodinky Vacheron & Constantin Geneve