Švýcarsko, poèátek 20. století, tøíplášťové pánské kapesní hodinky, zlaté 14 K pouzdro, signované Zenith, Grand Prix Paris 1900, èíslo 125975, bílý emailový èíselník, signovaný Zenith, stroj v chodu, signovaný Zenith, èíslo 1756444, mikroregulace, prùmìr 53 mm, šíøka 12 mm, celková váha 97 g, dobová etue

Písemný limit

Zlaté kapesní hodinky Zenith

Zlaté kapesní hodinky Zenith

Zlaté kapesní hodinky Zenith

Zlaté kapesní hodinky Zenith

Zlaté kapesní hodinky Zenith

Zlaté kapesní hodinky Zenith

Zlaté kapesní hodinky Zenith

Zlaté kapesní hodinky Zenith

Zlaté kapesní hodinky Zenith

Zlaté kapesní hodinky Zenith

Zlaté kapesní hodinky Zenith

Zlaté kapesní hodinky Zenith

Zlaté kapesní hodinky Zenith

Zlaté kapesní hodinky Zenith

Zlaté kapesní hodinky Zenith