Èechy, Praha, okolo roku 1830, mahagonová dýha, cínové aplikace, stroj signovaný Ludwig Hainz in Prag No. 48, kotvový krok, 4/4 bití na spirály, smaltový èíselník, stroj v chodu, pùvodní stav -  nerestaurováno, celkové rozmìry 106 x 34 x 13 cm

Písemný limit

Biedermeierové pendlovky Ludwig Hainz in Prag