jednoruèièkové renesanèní hodinky, pravdìpodobnì Nìmecko, 2. polovina 16. století, zlacená mosazná schránka zdobená rytinou, zlacený mosazný èíselník, øímské èíslice, železná ruèièka, železný stroj, špindlový krok, stroj v chodu, restaurováno, celkové rozmìry 3,8 x 5,6 x 5,6 cm

Písemný limit

Dózové renesanční hodiny - Dosenuhr