pravdìpodobnì Èechy, kolem roku 1810, mahagonová dýha, èernìná hruška, mosazné aplikace, zlacená døevoøezba, alabastrové sloupky, stroj s automatem (brusiè a kováø), kotvový krok, 4/4 bití na spirály, smaltový èíselník, restaurováno, stroj v chodu, celkové rozmìry 78 x 42 x 12,5 cm

Písemný limit

Empírové stolní hodiny s automatem