Brno, kolem roku 1780, stroj signovaný Sebastian Kurz in Brünnl (*1733 Friedberg, + 1828 Brno), kotvový krok, 4/4 bití na spirály, stroj v chodu, hodinová schránka - døevoøezba, pùvodní zlacení a støíbøení, smaltový èíselník, celkové rozmìry 73 x 55 x 16 cm

Písemný limit

Klasicistní hodiny - Sebastian Kurz