pravdìpodobnì Rakousko, Vídeò, kolem roku 1810, zlacený a èernìný bronz, kotvový krok, zvoníci – automat se 4/4 bití na zvoneèky, smaltový èíselník, restaurováno, stroj v chodu, celkové rozmìry 38 x 25 x 13 cm

Písemný limit

Raritní empírové hodiny s automatem