jednoruèièkové bicí renesanèní hodinky, pravdìpodobnì Nìmecko, 1. polovina 17. století, proøezávaný skeletový plášť, zlacená mosaz zdobená rytinou, støíbøený èíselník s øímskými èíslicemi, železná ruèièka, oválný stroj vyrobený z mosazi a železa, špindlový krok, hodinové bití na zvoneèek, stroj v chodu, restaurováno, celkové rozmìry 9,2 x 4,6 x 2,8 cm

Písemný limit

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky

Renesanční bicí hodinky