trojdílný barokní sekretáø – komoda, psací nástavba a zásuvková nástavba, 2. polovina 18. století, dýha – oøech, koøenice, javor, intarzie s kvìtinovým, rozvilinovým a geometrickým dekorem, mosazné zlacené kování, pùvodní zámky, jeden pozdnìjší, 3 x klíè, celkové rozmìry 200 x 120 x 65 cm, restaurováno

Písemný limit

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl

Barokní tabernákl