Sada ètyø stolkù, 1. polovina 20. století, moøený buk, restaurováno, celkové rozmìry 68 x 60 x 40 cm

Písemný limit

Hnízdové stolky - 4 kusy

Hnízdové stolky - 4 kusy

Hnízdové stolky - 4 kusy

Hnízdové stolky - 4 kusy

Hnízdové stolky - 4 kusy

Hnízdové stolky - 4 kusy

Hnízdové stolky - 4 kusy