Čechy, 1. polovina 19. století, dva kusy biedermeierských židlí, ořechová dýha, intarzováno linkou, šelaková politura, nově čalouněno, restaurováno, rozměry židle 77,5 x 43 x 43 cm

Písemný limit

Pár biedermeierových židlí

Pár biedermeierových židlí

Pár biedermeierových židlí

Pár biedermeierových židlí

Pár biedermeierových židlí

Pár biedermeierových židlí

Pár biedermeierových židlí

Pár biedermeierových židlí