Èechy, 20. léta 19. století, sada ètyø biedermeierových židlí, èerná šelaková politura, novì èalounìno, restaurováno, rozmìry židle 93,5 x 47 x 42 cm

Písemný limit

Sada černých biedermeierových židlí