Dìvèátko s panenkou, olej na plátnì, 26,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole HB, rámováno

Písemný limit

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

Boettinger Hugo (1880 - 1934)