Odpočinek, rok 1932, olej na plátně, 90,5 x 76,5 cm, signováno vpravo dole Ivanka Bukovac Praha 1932, původní adjustace

Písemný limit

Bukovac Ivanka (1899 - 1978)

Bukovac Ivanka (1899 - 1978)

Bukovac Ivanka (1899 - 1978)

Bukovac Ivanka (1899 - 1978)

Bukovac Ivanka (1899 - 1978)

Bukovac Ivanka (1899 - 1978)

Bukovac Ivanka (1899 - 1978)

Bukovac Ivanka (1899 - 1978)