Kompletní soubor 12 kusů, rok 1949, ofset, rozměry cca 26 x 35 cm, vše značeno v tisku Josef Čapek, původní přebal, rozměry přebalu 50,5 x 35,5 cm, vydalo Státní nakladatelství, odd. Komenium v Praze VII, velmi dobrý stav, mírně poškozeno

Písemný limit

Čapek Josef - Veselý rok

Čapek Josef - Veselý rok