litografie na papíře, rok 1942, Galerie Jos. R. Vilímek, tisk Průmyslová tiskárna Praha, rozměry 94 x 61 cm, rámováno, zaskleno

Písemný limit

Černý Karel (1910 - 1960)

Černý Karel (1910 - 1960)

Černý Karel (1910 - 1960)

Černý Karel (1910 - 1960)

Černý Karel (1910 - 1960)