V zahrádce, 1. polovina 30. let 20. století, olej na pøekližce, 30,5 x 43 cm, signováno vlevo dole A. Frolka, rámováno

Znalecký posudek: PhDr. Jaroslav Pelikán

Písemný limit

Frolka Antoš (1877 - 1935)

Frolka Antoš (1877 - 1935)

Frolka Antoš (1877 - 1935)

Frolka Antoš (1877 - 1935)

Frolka Antoš (1877 - 1935)