Letní interiér lesa, rok 1945, olej na plátnì, 50 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole Rom. Havelka 1945, pùvodní adjustace

Písemné ovìøení originality: PhDr. Mgr. Michael Zachaø

Písemný limit

Havelka Roman (1877 - 1950)

Havelka Roman (1877 - 1950)

Havelka Roman (1877 - 1950)

Havelka Roman (1877 - 1950)

Havelka Roman (1877 - 1950)