Zimní interiér lesa, 40. léta 20. století, olej na kartonu, 50 x 65 cm, signováno vpravo dole Rom. Havelka, zaskleno, pùvodní adjustace

Písemné ovìøení originality: PhDr. Mgr. Michael Zachaø

Písemný limit

Havelka Roman (1877 - 1950)

Havelka Roman (1877 - 1950)

Havelka Roman (1877 - 1950)

Havelka Roman (1877 - 1950)

Havelka Roman (1877 - 1950)