Zimní vesnice, 60. léta 20. století, olej, pastel na papíøe, 42 x 68 cm, signováno vpravo dole, na rubu autorský štítek, rámováno, paspartováno, zaskleno

Písemný limit

Hofman Karel (1906 - 1998)

Hofman Karel (1906 - 1998)

Hofman Karel (1906 - 1998)

Hofman Karel (1906 - 1998)

Hofman Karel (1906 - 1998)

Hofman Karel (1906 - 1998)

Hofman Karel (1906 - 1998)