Podzimní stromy, rok 1969, pastel, akvarel na papíøe, signováno a datováno vpravo dole M. Holý 69, rámováno, paspartováno, zaskleno

Písemný limit

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Holý Miloslav (1897 - 1974)