Valašská krajina, rok 1905, olej na døevì, 47 x 38 cm, signováno a datováno vpravo dole B. Jaronìk 05, rámováno v dobovém blondelovém rámu

Posudek: PhDr. Jaroslav Pelikán

Písemný limit

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)