Jíra Josef (1925 – 2005), Přístav – St. Briex, Normandie, Francie, rok 1960, kombinovaná technika, 66 x 80 cm, signováno vlevo dole J. Jíra – St. Briex 60., na rubu přípis, rámováno, zaskleno

Obraz pochází z privátní sbírky RNDr. Emila Roose, který toto dílo koupil v 60. letech 20. století přímo od Josefa Jíry.

Písemný limit

Aukce se koná v sobotu 14.5.2016 od 14:00 hod. v Paláci Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1 - www.zofin.cz.

Předaukční výstava bude probíhat od pondělí 18. 4. do pátku 13. 5. 2016 v prostorách naší pražské prodejny, v ulici Rytířská 532/9.

Prohlížení katalogu v PDF

Aukční katalog ke stažení v PDF

Jíra Josef (1925 - 2005)

Jíra Josef (1925 - 2005)

Jíra Josef (1925 - 2005)

Jíra Josef (1925 - 2005)

Jíra Josef (1925 - 2005)

Jíra Josef (1925 - 2005)