Jíra Josef (1925 – 2005), Přístav – St. Briex, Normandie, Francie, rok 1960, kombinovaná technika, 66 x 80 cm, signováno vlevo dole J. Jíra – St. Briex 60., na rubu přípis, rámováno, zaskleno

Obraz pochází z privátní sbírky RNDr. Emila Roose, který toto dílo koupil v 60. letech 20. století přímo od Josefa Jíry.

Písemný limit

Jíra Josef (1925 - 2005)

Jíra Josef (1925 - 2005)

Jíra Josef (1925 - 2005)

Jíra Josef (1925 - 2005)

Jíra Josef (1925 - 2005)

Jíra Josef (1925 - 2005)