V ambitu, 1810 až 1816, olej na døevì, 52 x 72 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Odborná expertiza: PhDr. Šárka Leubnerová

Písemný limit

Kohl Ludvík (1746 - 1821)

Kohl Ludvík (1746 - 1821)

Kohl Ludvík (1746 - 1821)

Kohl Ludvík (1746 - 1821)

Kohl Ludvík (1746 - 1821)