Letní den ve vsi, olej na kartonu, 25,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole L. Kuba, původní adjustace

Písemné ověření originality: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Písemný limit

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Kuba Ludvík (1863 - 1956)