Na Letišti, rok 1981, barevná litografie, èíslo 20/35, 24,4 x 29,5 cm, signováno a datováno vpravo dole Kamil Lhoták 81, nerámováno - volný list

Písemný limit

Lhoták Kamil (1912 - 1990)

Lhoták Kamil (1912 - 1990)

Lhoták Kamil (1912 - 1990)

Lhoták Kamil (1912 - 1990)