Stan a bouda v krajině, rok 1973, barevná litografie, číslo 32/75, 15 x 10,5 cm, signováno a datováno vpravo dole Kamil Lhoták 73, nerámováno - volný list

Písemný limit

Aukce se koná v sobotu 14.5.2016 od 14:00 hod. v Paláci Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1 - www.zofin.cz.

Předaukční výstava bude probíhat od pondělí 18. 4. do pátku 13. 5. 2016 v prostorách naší pražské prodejny, v ulici Rytířská 532/9.

Prohlížení katalogu v PDF

Aukční katalog ke stažení v PDF

Lhoták Kamil (1912 - 1990)

Lhoták Kamil (1912 - 1990)

Lhoták Kamil (1912 - 1990)