Letní krajina s mokøadem, rok 1920, olej na plátnì, 95 x 100 cm, signováno a datováno vlevo dole Aug. Mervart 20, rámováno

Posudek: PhDr. Jaroslav Pelikán

Toto reprezentativní dílo galerijní hodnoty pochází z raného autorova období, které se na trhu objevuje zøídka.

Písemný limit

Mervart Augustin (1889 - 1968)