Podzimní krajina, rok 1908, olej na plátnì, 111 x 140 cm, signováno a datováno vlevo dole Aug. Mervart 08, pùvodní adjustace

Toto velkoformátové reprezentativní dílo galerijní hodnoty pochází z raného autorova období, které se na trhu objevuje zcela vyjímeènì.

Písemný limit

Mervart Augustin (1889 - 1968)