Bitevní scéna, olej na mìdìné tenké desce, fixováno na kartonu, 25 x 32,3 cm, signováno vlevo dole P. Meulener, rámováno

Posudek: PhDr. Jiøí Militký, Ph.D.

Písemný limit

Meulener Pieter (1602 - 1654)

Meulener Pieter (1602 - 1654)

Meulener Pieter (1602 - 1654)

Meulener Pieter (1602 - 1654)

Meulener Pieter (1602 - 1654)

Meulener Pieter (1602 - 1654)