Plakát Pìvecké sdružení uèitelù moravských, rok 1911, barevná litografie na papíøe, 181 x 81 cm, signováno a datováno vlevo dole ve štoèku Mucha 1911, fotografie – dle snímku dvor. Atelieru Langhanse v Praze, rám, plexisklo

Písemný limit

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)