Kosatce, rok 1898, barevná litografie na papíøe, fixováno na plátnì – dobové provedení, rozmìry 104 x 44 cm, rámováno, zaskleno, mírnì poškozeno

Písemný limit

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)

Mucha Alfons (1860-1939)