Autoportrét, olej, plátno kašírované na dřevě, 37,5 x 33, 4 cm, na rubu dvě pozůstalostní razítka, rámováno

Provenience: z pozůstalosti G. Musatova

Posudek: z roku 1975 od prof. PhDr. Františka Dvořáka, CSc.

Z posudku: \"Prohlašuji, že obraz představující mužskou tvář v en face, malovaný olejovými barvami na dřevě formátu 38 x 34 cm, je originálním dílem malíře Grigorije Musatova (1899 – 1941) a je jeho autoportrétem. Obraz je jedním ze dvou mně známých autoportrétů G. Musatova a je mi znám jeho původ z autorova ateliéru\".

Originalita obrazu konzultována a potvrzena PhDr. Barborou Klímovou.

Písemný limit

Musatov Grigorij (1899-1941)

Musatov Grigorij (1899-1941)

Musatov Grigorij (1899-1941)

Musatov Grigorij (1899-1941)

Musatov Grigorij (1899-1941)