Letní den, olej, karton, 40 x 50 cm, signováno vpravo dole V. Mužík, na rubu autorský štítek, rámováno, zaskleno

Písemný limit

Mužík Vilém (1902 - 1978)

Mužík Vilém (1902 - 1978)

Mužík Vilém (1902 - 1978)

Mužík Vilém (1902 - 1978)

Mužík Vilém (1902 - 1978)

Mužík Vilém (1902 - 1978)