reprezentativní dílo zachycující rakousko-uherského monarchu Františka Josefa I. v tmavì èerveném sametovém rouchu s klenotem Øádu Zlatého rouna na prsou, pøelom 19. a 20. století, olej na plátnì, 125 x 88 cm, restaurováno, rámováno

Písemný limit

Portrét císaře Františka Josefa I.