Krajina s figurální stafáží a zøíceninou, okolo roku 1810, akvarel na papíru, 10 x 15,2 cm, na rubu signatura Postl a pøípis, dobový øezbovaný zlacený rám

Písemný limit

Postl Karel (1774 - 1818) připsáno