Pastuchové na Soláni, olej na překližce, rok 1953, 48 x 65 cm, signováno vpravo dole Schneiderka, na rubu přípis s datací a dvě razítka Západočeské galerie v Plzni, rámováno

Písemné ověření originality: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Písemný limit

Aukce se koná v sobotu 14.5.2016 od 14:00 hod. v Paláci Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1 - www.zofin.cz.

Předaukční výstava bude probíhat od pondělí 18. 4. do pátku 13. 5. 2016 v prostorách naší pražské prodejny, v ulici Rytířská 532/9.

Prohlížení katalogu v PDF

Aukční katalog ke stažení v PDF

Schneiderka Alois (1896 - 1958)