Pastuchové na Soláni, olej na pøekližce, rok 1953, 48 x 65 cm, signováno vpravo dole Schneiderka, na rubu pøípis s datací a dvì razítka Západoèeské galerie v Plzni, rámováno

Písemné ovìøení originality: PhDr. Mgr. Michael Zachaø

Písemný limit

Schneiderka Alois (1896 - 1958)