Hana, rok 1942, olej na dřevě, signováno a datováno dole uprostřed 19 Viktor Stretti 42, původní adjustace

Písemný limit

Stretti Viktor (1878 - 1957)

Stretti Viktor (1878 - 1957)

Stretti Viktor (1878 - 1957)

Stretti Viktor (1878 - 1957)

Stretti Viktor (1878 - 1957)