Krajina o žních, kolem roku 1900, olej na plátnì, 21 x 31 cm, signováno vpravo dole M Švabinský, rámováno

Dílo je vzácným svìdectvím umìlcova èasného tvùrèího vývoje a patøilo do kolekce prací z majetku malíøe Viktora Viklického, jenž se stýkal s Maxem Švabinským, který ho navštìvoval v Uherském Hradišti. Podle podoby architektury kostela lze usoudit na motiv z èásti obce Mladoèov.

Pravost díla potvrdila PhDr. Jana Orlíková.
Posudek: PhDr. Jaroslav Pelikán
Posudek: Doc. PhDr. Josef Maliva
Písemné ovìøení originality: PhDr. Mgr. Michael Zachaø

Písemný limit

Švabinský Max (1873 - 1962)

Švabinský Max (1873 - 1962)

Švabinský Max (1873 - 1962)

Švabinský Max (1873 - 1962)

Švabinský Max (1873 - 1962)