Štramberk, olej na plátně, 55 x 46 cm, signováno vlevo dole T. F. Šimon, na rubu autorský přípis, původní adjustace

Písemné ověření originality: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Písemný limit

Tavík Šimon František (1877 - 1942)