Praha - Prosek, rok 1915, pastel na papíře, 76 x 55 cm, signováno a datováno vpravo dole Jan Trampota 1915, rámováno, zaskleno

Originalita obrazu konzultována a potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.

Písemný limit

Trampota Jan (1889 - 1942)

Trampota Jan (1889 - 1942)

Trampota Jan (1889 - 1942)

Trampota Jan (1889 - 1942)

Trampota Jan (1889 - 1942)

Trampota Jan (1889 - 1942)