Pohled na Karlštejn, rok 1878, olej na kartonu, 48 x 69 cm, signováno a datováno vpravo dole H. Ullík 878, rámováno

Obraz byl reprodukovaný na barevné pohlednici, která je pøiložena k tomuto dílu.

Certifikát pravosti díla: Univ. Prof. Jan Knotek
Expertíza: Prof. Dr. Dr. Miroslav Klivar, CSc.
Umìlecko historický posudek: Dr. Ivan Havelka
Analýza pigmentù: Dorthea Pechová

Písemný limit

Ullik Hugo (1838 - 1881)

Ullik Hugo (1838 - 1881)

Ullik Hugo (1838 - 1881)

Ullik Hugo (1838 - 1881)

Ullik Hugo (1838 - 1881)

Ullik Hugo (1838 - 1881)