Národopisný deò 1./VIII. 1926 Piešťany, barevná litografie na papíøe, rok 1926, znaèeno vpravo dole monogramem, vpravo dole znaèka litografického závodu, Lit. Klabusay, SPOL. HOLEŠOV, rozmìry 94 x 60 cm, rámováno, zaskleno

Písemný limit

Uprka Joža (1861 - 1940)

Uprka Joža (1861 - 1940)

Uprka Joža (1861 - 1940)

Uprka Joža (1861 - 1940)

Uprka Joža (1861 - 1940)

Uprka Joža (1861 - 1940)

Uprka Joža (1861 - 1940)

Uprka Joža (1861 - 1940)