Dívka v oknì, olej, karton, 62 x 51 cm, signováno vpravo dole R. Vejrych, dobová adjustace

Písemný limit

Vejrych Rudolf (1882 - 1939)

Vejrych Rudolf (1882 - 1939)

Vejrych Rudolf (1882 - 1939)

Vejrych Rudolf (1882 - 1939)

Vejrych Rudolf (1882 - 1939)