Albatrosy, pastel na papíøe, 55 x 40 cm, signováno vpravo dole ÈV, rámováno, zaskleno

Písemný limit

Věnceslav Černý (1865 -1936)

Věnceslav Černý (1865 -1936)

Věnceslav Černý (1865 -1936)

Věnceslav Černý (1865 -1936)

Věnceslav Černý (1865 -1936)