Albatrosy, pastel na papíře, 55 x 40 cm, signováno vpravo dole ČV, rámováno, zaskleno

Písemný limit

Aukce se koná v sobotu 14.5.2016 od 14:00 hod. v Paláci Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1 - www.zofin.cz.

Předaukční výstava bude probíhat od pondělí 18. 4. do pátku 13. 5. 2016 v prostorách naší pražské prodejny, v ulici Rytířská 532/9.

Prohlížení katalogu v PDF

Aukční katalog ke stažení v PDF

Věnceslav Černý (1865 -1936)

Věnceslav Černý (1865 -1936)

Věnceslav Černý (1865 -1936)

Věnceslav Černý (1865 -1936)

Věnceslav Černý (1865 -1936)